TOHLE NENOS, když máš silné paže

_DSC1724 copySilné paže, nic pěkného … ale nevypadá to, že by si s tím někdo dělal hlavu. Já jsem ta poslední, která by se přísně držela nějakých pravidel, ale dovolím si upozornit na dvě nejhorší věci, které by měly být tabu, když máte silné paže. Proč si zbytečně kazit vzhled, když stačí respektovat dvě jednoduchá pravidla.

  • Nenosit „kratičké“ rukávky, které jsou těsné, zaříznou se do podpaží a nechávají široké paže rozestoupil v celé jejich šířce. Ještě horší variantou kratičkých rukávů jsou krátké balónkové. Dva buřtíky … no nic moc pěkného!
  • Nenosit široké náramky. Široký náramek zakryje nejtenčí část – tedy zápěstí a ruka se propojí v celý velký objemný a široký objekt.

Co tedy nosit? Protože nerada omezuji … ani sama sebe ani nikoho jiného, říkám cokoliv kromě výše uvedených. Ideální jsou samozřejmě ruce překryté. A je jedno čím, zda-li úpletem či šifonem. A když už paže odhalit, pak široké rukávy různých délek, klidně i volány, ale hodně volné. A když už tílka, tak ať je pěkně vidět i rameno, ať není veškerá pozornost připoutaná pouze k nejsilnějšímu místu. Ale pozor – ať „toho masa“ není odhaleno příliš: když ukazuji celé paže, zvolím například menší výstřih.

paze copy