V jakém oblečení nás (prý) muži nejraději vidí?

Pokud se (podvědomě i vědomě) oblékáme tak, aby se to líbilo jiným ženám, je velmi pravděpodobné, že na muže nezapůsobíme. Ženy oceňují trendy modely, pánský styl, extravaganci a módní kreativitu. Ani jedno z toho však není z hlediska mužů to „pravé ořechové“.
Inspirovala jsem se radami spisovatelky a znalkyně mezilidských vztahů Margaret Kent.

Rada No. 1

Vybírejte tak,
abyste vypadala přístupně a přirozeně

Pozor! Nezaměňovat slova přístupný a vulgární. Přístupné je vše, co příliš neobepíná, co má výstřih tak akorát, co není příliš dlouhé, příliš zakrývající, komplikované a nadbytečně zahalující. Vulgární je vše, co prvoplánově odhaluje a až kýčovitě upoutává pozornost k nohám, výstřihům nebo ukazuje příliš kůže.

Rada No. 2
Neuděláte chybu, když se budete řídit přirozenými tvary těla

Oblékejte se tak, aby váš oděv odpovídal přirozené linii ženského těla. Pas by měl zůstat v pase. Paže by měly být útlé – bez výrazného nabírání. Haleny rovného střihu se stažením na boku udělají z vašeho trupu neforemný sud. Výrazné netopýří střihy příliš rozšiřují horní polovinu těla. Turecké kalhoty dodají vaší spodní polovině těla masivní rozměry a zkracují nohy minimálně o třetinu.

Rada No. 3
Sukně je ideál, to je bez diskuse

Sukně ukazuje nohy a ty se mužům líbí. Vaší nejlepší volbou bude sukně kratší, ideální délka je těsně nad kolena. Příliš krátká sukně navozuje dojem „laciné holky“, příliš dlouhá zase domněnku, že skrýváte nevzhledné nohy nebo se pasujete do role „starší“ dámy, která se již na kratší necítí.
Další dobrou radou je nosit sukni splývavou nebo dole se rozšiřující, zkrátka takovou, která podněcuje mužskou představu, že se dá dobře vyhrnout. Za zvláštní zmínku stojí propínací sukně. Vše, co má knoflíky rozehrává fantazii postupného rozepínání.

Rada No. 4
Halenky i botky otevřené

Halenka nebo trička by měla upozornit na ňadra, ale ne příliš prvoplánově odhalovat. Naznačování je vždy dobrá cesta. Knoflíčky propínacích košil intenzitu vyzývavosti skvěle regulují a navíc pracují s fantazií mužů. Další skvělou volbou jsou obyčejná přiléhavá trička. Ukazují tvar prsou a muži je mají rádi pro jejich jednoduchost a přímočarost.
A botky: Nohy vypadají vždy lákavěji, když nosíte podpatky. Ale stačí jen mírné zvednutí nártu a ladné linie jsou na světě. Není třeba se zbytečně trápit v příliš vysokých podpatcích. A navíc nehrozí nemotornost a nejistota, která opravdu není příliš rajcovní. Otevřený tvar botky odhalující více nártu opticky prodlužuje nohy. Pro lepší stabilitu chůze může být přes nárt úzký pásek, který je u vyšších bot sexy a připomíná temperament španělských tanečnic.

A závěrem:
To nejdůležitější je
stejně jen na nás :-)