PRSA VZHŮRU!

Prsa vzhůru!

Prsa vzhůru jsou nejenom mocná zbraň v rukou ženy, ale taky jednoduchý návod jak opticky zeštíhlit minimálně o 5 kilo.

Jendo z nejútlejších míst na ženském těle je kolem žeber, přímo pod poprsím, ale povolená prsa ho mohou zakrýt a způsobit, že vaše postava bude vypadat silněji, nemotorněji a starším dojmem. Nenechte se o toto místo připravit tím, že necháte „prsa dole“.
Pokud si tedy vyberete podprsenku, která vaše poprsí podpírá, vaše oblast žeber a tím celá figura získá okamžitě lepší tvar.

Ještě pozor: zvednout prsa nahoru umí leckterá podprsenka, ale je třeba dbát na to, aby skvěle seděla. A to po celý den. Aby se nezařezávala, neškrtila a kostice netlačily. Více také o podprsenkách v tomto článku.

Takže jak?

Na první sérii fotografií je vidět pohled zepředu. Jakmile nejsou prsa u sebe a nahoře, tak celý dojem z vás padá dolů a do šířky. Celá silueta se poněkud rozpadá, až „rozbředává“. Žádoucí je vždy vyvolat celkový dojem „co nejvíce útle a nahoru“.

 

Prsa krásně nahoře, tělo vypadá štíhle.
Prsa v neupravené pozici dolů, tělo vypadá neforemně a široce.

A stejné fotky s nákresem:

Nákres – proč zvednout prsa ? Proto, aby bylo vidět nejútlejší část těla – žebra a pas!
Prsa , která jsou dole, roztahují hrudník do šířky a celou postavu to pocitově táhne dolů.

Na druhé sérii je vidět pohled z profilu. Pokud necháte prsa klesnout, tak se z krásného dmoucího tvaru stává taková nějaká svěšená hmota … A pokud nemáte úplně ploché břicho, pak se přímo pod hmotou prsou rýsuje druhá hmota – právě toho břicha. Váš profil má potom tvar podobný obrácenému písmenu B. (Někdy to může být i normální, nepřevrácené B … Bohužel …)

U krásného profilu je prostě žádoucí co nejvíce zvětšit úhel mezi břichem a poprsím. Čím větší úhel, tím se samozřejmě tyto dvě partie od sebe vzdalují a tím více břicho ztrácí na své moci.

Prsa krásně nahoře, tělo vypadá štíhle.
Prsa ve špatné nebo žádné podprsence „padají“ dolů a z profilu to vyvolává dojem většího břicha.

A stejné fotky s nákresem:

Když prsa vytáhnete, zvětší se úhel mezi žebry a prsy. Čím větší úhel, tím tyto dvě části od sebe oddaluje a břicho vypadá menší.
Když jsou prsa dolů, vytvoří se dojem dvou kopečků nad sebou – kopeček prsou a kopeček břicha, což na kráse nepřidá.

A u třetí série fotek je to vše vidět „prostorově“ a zabaleně do běžného trička. Sledujte jak se s podprsenkou, která zvedá prsa nahoru, mění poměr širokého a úzkého prostoru těla. Čím větší plocha širokého, tím zbyde méně na úzký. A samozřejmě opačně, čím více úzkého prostoru, tím méně zbyde na široký a tím naše tělo působí útleji.

prsa tricko 2 s kresbou