Nenápadný půvab manžetových knoflíčků

Nenápadný půvab manžetových knoflíčků

Obohaťte svůj šatník, šperkovnici (a život) o malou, nesmírně půvabnou a noblesní maličkost – o manžetové knoflíčky.

Manžetový knoflíček je již téměř zapomenutý doplněk. Zrovna nedávno se mi zachtělo pořídit si další do sbírky a věřte, že není tak jednoduché je sehnat. V celém obchodním centru jsem vůbec nepochodila. Ani v bižuterii, ani v odděleních pánské módy. Jediný obchod, kde jsem je objevila, bylo zlatnictví, ale nejsem Klaus nebo Schwarzenberg, abych si je kupovala za pět tisíc od Armani. A galanterie, kde by je možná mohli mít v racionální cenové relaci, v obchodních centrech zase nebývají.

Nakonec jsem uspěla mimo shopping centrum a to v kamenném obchodě s pánskými košilemi v centru města. Stály 200,- a jsou krásné, zlaté a jednoduše elegantní.

Chcete-li vnést do svého života trochu noblesy a rafinovaně nenápadný půvab, zkuste právě manžetové knoflíčky!
Zkuste a uvidíte!
A pravděpodobně zjistíte, jak tak malinký kousek zmůže velké věci.
Ono totiž – něco málo přes dva centimetry čtvereční – prokážou pro vaši osobitou image větší službu než nápis Gucci přes celá záda.

Závěrem ještě přidávám dva tipy:
Pokud se rozhodnete si je pořídit, ušetřím vám běhání. Třeba na Fleru jich najdete nepřeberné množství – vtipné, tradiční i okázalé.

A pokud nemáte na knoflíčky tu správnou košili, nevadí. Stačí ustřihnout knoflík a na jeho místo střihnout a obšít malou dírku. A je to !