Naše kabelka je projevení našich emocí ve hmotné podobě …. 1. Díl

Naše kabelka je vyjádření našich emocí v hmotné podobě ... 1. díl

Vše, co děláme a co nosíme jsou symboly. Symboly toho, jaké jsme. A právě na kabelce je to pěkně vidět! Jaká je moje kabelka, taková jsem já! Kabelka vysílá o nás samých nepřehlédnutelné signály!
Vybrala jsem několik fotek a rozdělila je do základních Osmi stylů. V tomto článku se podíváme na první polovinu – na čtyři styly jinové, tedy styly ženštější, jemnější …

Co tedy jednotlivé kabelky o sobě a svých nositelkách prozrazují:

kabelka romanticka

„Jsem kabelka romantické ženy“.
Jsem malá, drobná a křehká. Jsem krásná a něžná. Ale také zranitelná. Můžu se velmi snadno umazat, poškodit. Je nutno o mne pečovat. Je třeba mne milovat. Ale dostane-li se mi pravidelné péče a lásky, pak budu tím nejkrásnějším klenotem.
Musím se nosit v ruce nebo přes ruku, takže jistě chápete, že od mé majitelky nikdo nemůže očekávat, že bude v obou rukách tahat nějaké těžké věci, nákupy …

 

„Jsem kabelka elegantní ženy.“
Žádné trendy a výstřelky mě nezajímají. Jsem nadčasová, jsem klasická. Mé tvary jsou tak pevné jako jsou pevné obrysy a styl mého života. To, co já symbolizuji a ztělesňuji tady již bylo, je a bude! Jsem konzervativní.
Jen ne žádné zbytečné ověsy, řetízky, cinkrlátka. Vyznačuji jednoduchost, přímost a klasiku. Ztělesňuji stabilitu a řád.
Nejsem úplně malinká jako romantická růžová. Něco unesu. Třeba i nějaká lejstra .. často totiž moje majitelka pracuje na úřadech.

 

„Jsem kabelka okázalé ženy.“
Chci být viděna a nepřehlédnuta. I moje královská modrá v kombinaci s výraznými zlatými komponenty ledacos napovídá. Mám pevný tvar jako je pevný charakter mé nositelky. Ale pozor, přestože jsem výrazná a blýskavá, tak nejsem v žádném případě laciná a kýčovitá. Ba právě naopak – jsem luxusní. Já se totiž vyznám. Ale, a v tom je moje síla, nepotřebuji to křičet do světa. Mám to přirozeně v sobě.

„Já jsem kabelka avantgardní ženy.“
Já ztělesňuji jistou nezávislost a zároveň chaos. Jsem měkká, příjemná … možná trochu ošoupaná. Něco už totiž pamatuji. Musí se do mě hodně vejít a vlastně ani přesně nevím, co všechno uvnitř je. Může tam být totiž cokoliv. Mám ráda zemité, přírodní tóny, materiály i další zdobné prvky.
Nemám žádný pevný tvar. Je to se mnou totiž podobné jako s životem majitelky.  Jsem hluboká, tajemná a vymykám se módním trendům. Žiji si svůj vlastní život.