Naše kabelka je vyjádření našich emocí v hmotné podobě …. 2. Díl

Naše kabelka je vyjádření našich emocí v hmotné podobě ... 2. díl

V prvním článku jsem se věnovala popisu kabelek – respektive jejich nositelek – z první poloviny Osmi stylových archetypů. Byly to typy jinové, tedy jemnější, ženštější.
A v tomto článku se budu věnovat druhé polovině – stylům jangovým. Tato čtveřice stylů patří ženám, které jsou dynamičtější, akčnější … tedy ženám, které nejsou tolik něžné, křehké a jemné.

Co je to tedy za kabelky? Co je to tedy za ženy?

fb9bbc8963d250e06af33b574d0aae62„Jsem kabelka sportovní ženy!“
Tady není o čem pochybovat.
Kabelka vysílá jednoznačný signál, mluví jasnou řečí: Jsem akční, jsem temperamentní. Žádné takové nijaké, mdlé barvy. Já ztělesňuji přímé, syté a výrazné odstíny. Barva je totiž energie. A já ji mám na rozdávání. Jedu na plný výkon. Jsem dobrá! Život je výzva! Nepotrpím si nějaké takové zdobnosti, kytičky, ornamenty a kabelky do ručky.
Do mě se něco musí vejít. Musím být jednoduchá a praktická. Musím být přehledná a přímočará. Nikde nesmí nic překážet, všechno musí být funkční.
kabelka lezerni

„Jsem kabelka ležérní ženy.“
Moji majitelku také nazývají pozorovatelka. Ona opravdu tiše pozoruje svět, nikam se necpe a hlavně nechce být příliš vidět. Ona totiž ví své.
A jaká tedy vlastně jsem? Jsem hlavně kvalitní! Jsem vyrobena z prvotřídní kůže, kterou přibývající léta dělají ještě krásnější.
Jsem nadčasová! Nepodléhám žádným trendům. Jakýkoliv sebemenší zdobný prvek je na mne již příliš.
Jsem hluboká a prostorná (jako duše nositelky). A hodně vydržím! A nikdy vás nezklamu. Nikdy se neokoukám.


„Jsem kabelka ženy – rebelky.“
Neboli nekonvenční kabelka pro nekonvenční ženu. Nejsem výstřední na první pohled, ale v žádném případě nejsem fádní a už vůbec ne průměrná. Prostě normálnost se u rebelek nenosí. Nikdy nejdu s davem, což je zde na světě moje významné poslání – posouvat ho dál. Jsem kvalitní a nadčasová. Ale nemusím nic „vyřvávat“ do světa. Jsem trochu pro fajnšmekry. Je na mě cosi zajímavého, zvláštního. Jsem také trochu provokativní a obsahuji vždy jistou dávku něčeho nečekaného a velmi působivého.

 

 

 

„Jsem kabelka extravagantní ženy.“ Musím být viděna a nesmím být přehlédnuta. To je moje podstata. U mne rozhodně neplatí pravidlo, že méně je více. Snesu téměř všechno. Jsem lesklá a blýskavá. A nejlépe značková … a ať je to vidět! A nestydím se za to. Taková jsem já! Zdobí mne řetězy, přesky, plíšky, zlato a kamínky. Mám nesmírně ráda, když jsem nejenom vidět, ale i slyšet. Zbožňuji cinkání a takové to kabelkovo-kovové chřestění. Ano, jsem jiná než moje předchozí kolegyně. Přiznávám to. Ničeho se nebojím. Nemám strach stát v centru pozornosti. Naopak – miluji to z celého svého hvězdného srdce.