Napsala jsem E-book, o tom jak být úspěšný na Fleru

Před lety jsem začala prodávat na Fleru. Tehdy jsem si říkala: „Každá koruna dobrá.“ Nečekala jsem žádné zázraky. Jeden měsíc jsem utržila tisícovku, druhý pět set, třetí nic a čtvrtý měsíc se třeba docela zadařilo a byly čtyři tisíce. Ale v průměru pořád nic moc.
A takhle jsem tam vegetovala rok, dva … A jednoho dne jsem si uvědomila, že do toho vkládám spoustu času a energie, a že moje zboží i fotky jsou přece moc pěkné a svou kvalitou se rozhodně řadí na Fleru k nadprůměru, tak proč bych se měla spokojit jen průměrnými výdělky?

A tak jsem se rozhodla se do „toho pořádně obout“. Dala jsem si za cíl: „Chci, aby mě Fler uživil, chci dvacet tisíc měsíčně!“ A šla jsem do toho! Snažila jsem se! Zkoušela všechno možné a zjišťovala informace, kde se dalo. Začala jsem se více zajímat o marketing, naučila se pořádně fotit. A jak jsem si předsevzala, tak se taky stalo! Netrvalo to vůbec dlouho a splnila jsem (a pak i předčila) svůj dvacetitisícový limit.

Na fleru se totiž dá vydělat měsíčně 500,- korun, 5.000,- korun i 50.000,- korun. Vím to! Prodávala jsem na všech cenových úrovních. Záleží  jen na nás samotných, pro jakou možnost se rozhodneme. Náš záměr je totiž určující.

Náš úspěch v této branži totiž závisí na třech věcech:

  1. Naše nastavení v hlavě. „Chcete-li Fler jen tak na přilepšení, pár set korun měsíčně? Tak jistojistě bude váš měsíční výdělek přesně jen těch pár set korun měsíčně. Jak to nastavíte v hlavě, tak to bude.“
  2. Na Fleru (a jiných handmade portálech) fungují určitá pravidla, podmínky a vlivy. A ty musíme znát, pochopit a respektovat. A dozvíme se je buď svou vlastní velkou vnímavostí a schopností sledovat a pátrat a nebo vám je musí někdo říct.
  3. A až první dvě podmínky s respektem přijmeme, tak je potřeba pilně a trpělivě pracovat.

A tak jsem sepsala všechno, co jsem během svého působení na Fleru zjistila, vysledovala a osobně vyzkoušela. A tyto informace, které mě dovedly až na vrchol top prodejců jsem přehledně a čtivě uspořádala, doplnila mnoha názornými fotografiemi – jak co dělat dobře a taky špatně a zabalila do půvabného grafického designu.
A troufám si říct, že tento E-book je ojedinělý a výjimečný soubor v ucelené podobě, který je takto cíleně zaměřen na problematiku prodeje na hand-made portálech. 

Další informace a možnost zakoupení zde