Zahrajte si na krasavici!

Když mi bylo čtrnáct, měla jsem 50 kilo a několik mindráků. A ani k jednomu jsem neměla důvod. Pozorovala jsem svoje (úplně ploché) břicho, které jsem já ovšem považovala za nemožně velké. (Co bych dnes za takové dala!)

A pak čtu, jak Aňa Geislerová o sobě píše, že přibrala a že má celulitidu.

A jak dvacetiletá modelka používá krém na vrásky a jak se hroutí z toho, že není vůbec hezká.

Někdo by mohl namítnout: „Jen se chtějí dělat zajímavé!“

Ale já oponuji: „Vůbec NE! Ony to tak opravdu cítí.“ Modelka může být jakkoliv krásná a současně  se cítit naprosto nemožně.
A naproti tomu vcelku obyčejná žena „nic moc na ní není“ se může považovat za velmi neodolatelnou.
A kdo je tedy na tom ve výsledku lépe?

Nezáleží totiž vůbec, zda jste krásná, ale na tom – jak sama sebe vnímáte!

Zahrajte si na krasavici!

Nabízím velmi jednoduchou, nenáročnou a možná hodně užitečnou hru.
Její princip je jednoduchý. Přestavte si, že jste neobyčejně krásná. Jste přesně taková, jaký je váš ideál krásy. Dosaďte si právě a přesně ten váš.
Třeba … jste vysoká, štíhlá, s neskutečně dlouhýma nohama, hustými rudými vlasy a vosím pasem …
Zhluboka se nadechněte, zavřete oči … a s dlouhým a intenzivním výdechem nechte tuto představu do celého vašeho těla doslova „zapustit“. TAK …!!
A odteď si zkuste zahrát na to, že jste právě tou krasavicí. Hrajte prostě hru na to, jak bych se asi tvářila, jak bych se cítila, jak bych chodila, jak bych se dívala na okolní svět, kdybych byla tak krásná jako žena v mé představě.

Díky vlastní spokojenosti dojde totiž v našem těle k několika změnám. Přichází výrazný pocitu uvolnění. Napětí a stažení povolí. Hrudník se vypne, držení těla se vytáhne, výraz v obličeji zjemní, oči se rozzáří a tváře se díky nenápadnému úsměvu vypnou. Doslova se změní magnetické pole v okolí našeho těla. Spokojenost z nás začne sálat, jako když zapneme topení. A doslova nás celou zaplní.
Spokojenost sama se sebou je totiž sexy! Víc sexy než nový trendy model. Víc sexy než protivráskový krém. Víc sexy než unavený a nespokojený výraz supermodelky.